İkizler ve Koç Burcu Uyumu

İkizler Burcu ile Koç Burcu Uyumundan bahsedecek olursak maalesef kelimeler yeterli olmayacaktır. Hava elementi olan İkizler, Ateş elementi olan Koç burcuna körük vazifesi yapacaktır. İkizler burcu ile Koç burcunun birlikteliği tam anlamıyla ideal bir çift diyebiliriz.

İkizler Burcu ile Koç Burcu Uyumu özelliklerinden birisi olan “sıkılma” duygusu yüzünden hayatınız çok hareketli hayata sahip olacaksınız. İkizler burcunun meraklı olan yanı ile Koç burcunun atılganlığı bir araya geldiğinde müthiş bir seyahat yapma imkanı ortaya çıkacaktır. Koç burcunda liderlik vasfı çok kuvvetlidir. İkizler ise her duruma adapte olabildiği için bu aşamada sorun çıkartmaz. Koç burcu aktif, maceraperest ve cesur yapısıyla olayları başlatacaktır İkizler burcu ise çevreye olayları anlatmak olacaktır.

Tüm bunlar göz önüne alındığında İkizler burcu ile Koç burcu arasından çok iyi bir ilişki yaşanacaktır. Genellikle bu ikilinin ilişkisi uzun süreli olacaktır. İkizler Burcu ile Koç Burcu Uyumuna cinsel anlamda da değinmek gerekiyor. İkizler’in yeniliklere açık olan tavrı Koç’un yeni şeyler deneme hevesi güzel bir gece geçirmenize yardımcı olacaktır. Özellikle Koç burcunun yüksek cinsel dürtüleri karşısında ona ayak uydurabilir’seniz son derece heyecanlı bir ilişkiye başlamış olacaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca