İkizler ve Boğa Burcu Uyumu

İkizler Burcu ile Boğa Burcu Uyumu karşılıklı eksiklerin tamamlanmasıyla oluşmaktadır.Zıt kutupların çekim gücünü bu ilişki sırasında da göreceksiniz. Siz hayatı hızlı yaşarsınız. Deyim yerindeyse yerinizde durmanız imkansızdır. Her yaptığınız şeyi üstün körü yaparsınız. Çok derinlemesine araştırmalardan uzak durarak hızla geçiş yaparsınız. Çok aceleci olduğunuz için işin detay kısımlarıyla iş kolik olan Boğa ilgilenecektir.

Siz evde oturmayıp dışarıya çıkmak isterken Boğa burcu evinde oturmak isteyecektir. Siz bir iş üzerinde iken çok fazla konsantre olmazsınız, Boğa burcu insanı ise tam bir konsantre ile işe odaklanır ve her şeyi adım adım yaparak düzenli bir şekilde işi bitirmeye gayret eder. İkizler Burcu ile Boğa Burcu Uyumu sıkıntılı olmakla birlikte imkansız değildir. Boğa’nın yaptıklarına çok takılmazsanız uygun bir şekilde ilişkiye devam edersiniz ama sizin karakteriniz de birisiyle uğraşmak onları bir gün tüketebilir.

İkizler Burcu ile Boğa Burcu Uyumu en iyi şekilde cinsel hayatta karşınıza çıkacaktır. Yatakta çok iyi bir çift olacaksınızdır. Cinsel hayat Boğa burcu için çok önemlidir. Bunun içindir ki yatakta duyarlı, ilgili ve düşüncelidir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca