İkizler ve Başak Burcu Uyumu

İkizler Burcu ile Başak Burcu Uyumu çalışkanlık üzerinde net bir şekilde görülecektir. Özellikle hasat zamanı doğan Başak aktif bir hayat içerisinde yaşarken son derece çalışkan bir görünüme sahiptir. Başak burcu öyle her an bir şeyler isteyen bir tip değildir. İki burç insanı o kadar çok meşguldür ki bir araya gelebilmek için önceden bir plan yapmış olmanız gerekmektedir.

İkizler Burcu ile Başak Burcu Uyumunun devam edebilmesi için İkizler burcunun biraz daha fazla organize davranması gerekmektedir. Organize olmaz Başak burcu için hayat felsefesi olduğundan dolayı bu konuda sıkıntı yaşamayacaksınız. Başak burcu her zaman çekingen bir havada olsa da işler aşık olmasından sonra değişecektir. Sevdiği kişiye karşı her zaman dürüst ve sadık olacağından emin olabilirsiniz.

Karşı taraftan da her zaman sadakat beklerler. Siz siz olun kesinlikle onu bu anlamda hayal kırıklığına uğratmayın. İkizler Burcu ile Başak Burcu Uyumu cinsel hayatta üst seviyelere ulaşır. Özellikle Başak burcu cinsel ilişkiyi çok önemser.  Aceleci olan İkizler burcunu dizginleyerek ilişkinin tadını çıkartırlar. Sizde biraz ona ayak uydurmalısınız. Birbirinize karşı sıcak hikayeler anlatmaktan zevk alacaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca