İkizler ve Balık Burcu Uyumu

İkizler Burcu ile Balık Burcu Uyumu zıtlıklar üzerine inşa edilmiştir diyebiliriz. Özellikle birçok yönden birbirlerinden farklı düşünürler. Ama bu zıtlık mıknatıs etkisiyle birbirlerine karşı bir çekim gücü oluşturur. Özellikle Balık burcu ile bir ilişkiye başlarsanız, bu ilişkinin akıbeti size bağlıdır. Balık burcu duygusal anlamda derin düşünceler taşır. Severse derinden ve gerçek anlamda sever. Siz ise çok fazla derine inmeden ilişkiyi devam ettirmeye çalışırsınız. Duygusal yönden tamamen tatmin olmak isteyen Balık burcu bu ilişkiden tatmin olmayacaktır.

Siz her şeye düşünerek bakarsınız Balık burcu ise daha duygusal olduğu için her şeye hassas yaklaşacaktır. İkizler Burcu ile Balık Burcu Uyumu duygusal anlamda biraz sorun çıkarabilir ama bu atlatılmayacak bir şey değildir. Balık burcuyla cinsel hayata atılım yapacaksanız birbirinden farklı şeylere hazırlıklı olmalısınız. Deyim yerindeyse dinsel bir ayine girmiş gibi hissedebilirsiniz kendinizi. Özellikle odaya mumlar, kokular, çiçekler döşeyerek ateşli bir gece yaşamanızın önünü açar.

İkizler Burcu ile Balık Burcu Uyumu yatakta kendini gösterecektir. Siz her ne kadar hızlı davransanız da Balık size hakimiyet sağlayıp sizi yavaşlatacak ve ilişkinin tadına varmanızı sağlayacaktır. Siz hava, Balık burcu ise su elementi sınıfında olduğu içinde uyum sağlayacaksınız’dır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca