İkizler ve Aslan Burcu Uyumu

Hayatı olduğu gibi yaşamak, yaşadığı günü değerlendirerek özgürlüğün farkına varmak İkizler Burcu ile Aslan Burcu Uyumunun temel taşını oluşturmaktadır. İkizler burcunun hava elementi, Aslan burcunun ateş elementine harlandırır. Özellikle duygusal ilişkilerinizde Aslan burcunun kendine olan güveni sizi heyecana sevk eder. Ayrıca Aslan burcu küçük, romantik şeylerden çok hoşlanır. Özellikle yastığının altına iliştirdiğiniz ufak bir şiir, cebine sakladığınız bir aşk mektubu onu çok etkileyecektir.

İkizler Burcu ile Aslan Burcu Uyumu aşk hayatına da yön vermektedir. Aslan burcu duygusal yakınlaşmayı ciddiye alır ve ona ayak uydurabilir’seniz uzun ve ciddi bir ilişkiniz olabilir. Duygusal Aslan burcunun kadın yada erkek üyesi fark etmez, o hediye almaktan ve sizi mutlu etmekten çok hoşlanır. Aslan burcu güzel görünmeye kendisini adamıştır. Deyim yerindeyse ekmek almaya parası olmasa bile o muhakkak kuaföre gidecektir. Her zaman bakımlı  ve güzel görünürler.

Aslan size çok sahiplenecektir. Özellikle daha siz hazır olmadan ona ilanı aşk etmenizi arzu ederler. İkizler Burcu ile Aslan Burcu Uyumu cinsel hayatta da devam edecektir. Özellikle Aslan burcunun yatakta harika işler çıkarması bu konuda sıkıntıya düşmeyeceğinizin göstergesidir. Eğer ona ayak uydurabilir’seniz sizi harika saatler bekliyor diye biliriz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca