İkizler ve Akrep Burcu Uyumu

İkizler Burcu ile Akrep Burcu Uyumu standart bir ilişkide oluştuğu gibi olabilir mi? Tabii ki bu kesinlikle olmaz diyemeyiz ama normal bir ilişki olmayacağı konusunda kesin düşüncelerimiz var. İlk başta şunu belirtmeliyiz ki Akrep burcu sizin gibi konuşkan değildir. Özellikle bir işe odaklanmışken günler geçse de konuşmadan işine bakabilir. Akrep burcunun yaşam felsefesi “ya hep ya hiç” prensibine dayalıdır. Bu prensibi hemen hemen her konuda uygularlar.

Şimdilik bu özelliklere bakarak bile İkizler Burcu ile Akrep Burcu Uyumunun zor olacağını söylemek mümkün olacaktır. Diğer yandan Akrep size küserse barışması biraz zaman alabilir. O sizin gibi tartışmanın ardından sorunları bir kenara atıp hayatına devam etmez. Sizinle tekrar konuşması belki de günler alabilir. Akrep çok konuşmayan bir yapıya sahip olduğu için onun sorunun ne olduğunu belki günler geçse bile anlayamayacaksınız.

Akrep burcunun altıncı hislerini çok iyi bir şekilde kurtulur. Henüz başınız belaya girmişken Akrep çıkış yolunu çoktan bulmuştur. İkizler Burcu ile Akrep Burcu Uyumu cinsel hayatta çok iyidir. Akrep burcunun yatakta harika olması sizin için avantajdır. Onunla birlikte çok eğlenceli dakikalar geçireceksinizdir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca