Boğa ve Yengeç Burcu Uyumu

Boğa Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda olumlu şeylerin yaşanacağını söyleyebiliriz. Bu ilişki için ideal ikili olmayı başaracaksınız. Özellikle iki burcun sahibi olan kişiler hayat felsefesi olarak aynı şeylere yatkındır. İkiniz arasında da evlenip bir yuva kurarak düzenli bir hayata geçiş planı vardır. Yengeç sizinle ilgilenerek şefkat gösterecek sizde bu şefkate aynı oranla karşılık vereceksiniz.

Boğa Burcu ile Yengeç Burcu Uyumundan bahsetmememiz için hiçbir sebep yoktur. Özellikle yalnız kaldığınız zamanlarda sevgi dolu anlar yaşayacaksınız. Yengeç burcundan olan kişi sevgisini yemek yaparak daha fazla gösterdiğine inanacaktır. Bu olay ikinizi de karşılıklı olarak mutlu etmeyi başaracaktır. Ekonomik olarak siz Boğa burcu biraz daha savurgandır. Yengeç burcu bir elbise alarak onu uzun süre giyebilir.

Yengeç parasını kullanırken çok dikkatli olur özellikle indirim günlerini bekler. Ayrıca toplu paraya ihtiyacı olacağı zaman alışık olduğu harcamaları kısarak kendisine ayrı bir bütçe çıkartır. Boğa Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu cinsel anlamda da kendisini hissettirecektir. Boğa burcunun ateşli yapınız ve Yengeç burcunun duygusallığı bir araya gelince ortaya tutkulu bir birliktelik çıkacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca