Boğa ve Yay Burcu Uyumu

Boğa Burcu ile Yay Burcu Uyumunun oluşması biraz zor olsa da imkansız diyemeyiz. Bu ikilinin ilişkisinden çok fazla verim beklemek doğal olmaz. Özellikle Boğa burcunun kendi yapısında olmayan bir çok şeye karşı taviz vermesi gerekecektir. Yay burcu yapısal olarak her şeye her zaman iyimser yaklaşır siz Boğa olarak ise daha gerçekçi bir yapıya sahipsinizdir.

Boğa Burcu ile Yay Burcu Uyumu için evlilikten bahsetmemiz biraz zor. Boğa burcu olarak karşınızda ki insana bağlanmayı ve bir an önce evliliğe adım atmayı planlarsınız ama Yay burcu öyle değildir. O bekarlığa daha sıcak bakar. Yay burcu için öncelik kendi bireyselliği ve bağımsızlığı yer almaktadır. Boğa partnerine sahip olmayı ve ona bağlanmayı sevdiğinden bu yaklaşımınız Yay burcunun hoşuna gitmeyecektir. Onun için uzun süreli bir ilişkiden bahsetmek biraz zor olacaktır.

Boğa Burcu ile Yay Burcu Uyumunda sorun yaşamayacağınız tek yer yatak odası olacaktır. Yay burcu ile ateşli gecelere kavuşacaksınızdır. Siz tutkulu ve şehvetli bir ilişki yaşarken duygusallığı bu sırada ikinci plana iteceksiniz Yay burcu ise bir şeylerin yolunda gitmediğini hissetse de bunun ne olduğunu anlamayacaktır. Yay burcuna karşı biraz daha romantik ve duygusal olarak yaklaşım gösterirseniz onunla cinsel hayatınızı daha verimli yaşayabilirsiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca