Boğa ve Terazi Burcu Uyumu

Boğa burcu ile Terazi burcunun ilişkisinde Terazi konuşmayı sevdiğinden dolayı her zaman ön planda olacaktır.Terazi burcu partneriyle her konuda konuşmak ve tartışmak ister. Boğa Burcu ile Terazi Burcu Uyumundan bahsedecek olursak bu tür tartışmalardan Boğa burcu pek haz almaz ve bunları lüzumsuz görür. Akşam eve iş yorgunluğuyla döndüğünüzde oturup dinlenmek istersiniz ama evde Terazi burcundan bir birey varsa bu ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Terazi yanınıza gelerek hemen hemen her şey hakkında size soru sorarak konuşmak ister. Boğa Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda bu konuşmaların dışında asla yer bulamazsınız.

Boğa Burcu ile Terazi Burcu Uyumu sırasında ne kadar çabalarsanız çabalayın muhakkak bir süre sonra bu konuşmanın içerisinde bulacaksınız kendinizi. Aslında dıştan görünüşü itibariyle Teraziye istediğiniz her şeyi kolaylıkla yaptırabileceğinizi zannedersiniz ama bu büyük bir hata olacaktır çünkü Terazi ne kadar nazik ve uyumlu görünse de aslında bu görüntünün arkasında kararlı ve istediğini iyi bilen birisiyle karşı karşıya kalacaksınız.

Boğa Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda cinsel hayatta renkli geçecektir. Terazi burcu yatakta aktif ve romantik bir yapıya sahiptir. İkinizin birbirinden çok şeyi olduğu açıktır ama bu konuda birbirinizi tatmin etmeyi başaracaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca