Boğa ve Oğlak Burcu Uyumu

En ideal çift hani burçlar arasında oluşur diye bir soru sorulduğunda tabii ki cevabı Boğa burcu ile Oğlak burcu olacaktır. Boğa Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu o kadar ileri seviyelere ulaşır ki bir yerden sonra konuşmadan da anlaşabilir hale geleceksiniz. Oğlak burcu başarının peşinden koşar. Her zaman en yükseğe çıkabilmek adına elinden gelen her şeyi yapar. Boğa burcu ile Oğlak burcu için toplumdaki konumları çok önemlidir. Her zaman ve her yerde saygı duyulmak isterler.

Boğa Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda ileri seviyede mutluluk sizi bekler. Onunla birlikte güzel bir ilişkiniz ve geleceğiniz olacaktır. Bu ilişkinin temel taşı Oğlak burcunu kuşkulandırmamanızdır. Oğlak asla ondan bir şeyler gizlediğinizi düşünmemelidir. Eğer bu duyguya kapılmasına müsaade etmezseniz o zaman ileri seviyede ve mutlu bir ilişki sizi bekler.

Boğa Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda Oğlak çok iyi bir eş olmayı başaracaktır. Eşine sadık olmayı seven Oğlak ile iyi bir ilişki içerisinde olacaksınız. Cinsel hayatta Oğlak burcunun davranışları sizin yanınızda biraz da olsa sönük kalabilir. İlk başlarda tutukluk yaşasa da zamanla size ayak uydurabilecek ve gizli kalmış tutkularını ortaya çıkartacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca