Boğa ve Kova Burcu Uyumu

Boğa Burcu ile Kova Burcu Uyumu enteresan bir ilişki içerisinde devam etmektedir. İlişkiniz sırasında iki tarafında bir birine karşı olan duyguları tarafları birbirine doğru çekerken, başlanan ilişkinin devam edip etmeyeceği ise kesin değildir. Kova burcunun özelliğinin taşıyan kişide son derece gizemli bir çekicilik bulunmaktadır.

Boğa Burcu ile Kova Burcu Uyumunda en büyük sorunlardan birisi de geçmişe bağlılıktır. Siz Boğa burcu olarak geçmişe bağlılığı konusunda inatçılığını gösterirken Kova burcu ise her zaman yenilikten yanadır. Kova burcu her zaman arada mesafe bırakacaktır. Siz ne kadar çaba sarf ederseniz edin bu mesafeyi kaldıramayacaksınız. İlişki yaşayacağınız Kova’dan çok fazla yakınlık beklememelisiniz.

Boğa Burcu ile Kova Burcu Uyumunda çok daha samimiyet ve duygusallık arayacak olursanız bu ilişki size yeterli olmayacaktır. Bırakın büyük tartışmaları ufacık bir kıvılcımda bile büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Cinsel hayatta Kova heyecanlı ve aktiftir. Boğa burcu ise biraz tutuk kalabilir. Kova burcu için cinsel hayat diğer ilginç davranışlardan birisidir. Kova burcu ilişkilerinde gerçek manada sevmek istese de çok fazla bağlanmaz. Özgür olmaktan hoşlanır. Birisine bağlı olmak onu ürkütür.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca