Boğa ve Koç Burcu Uyumu

Boğa Burcu ile Koç Burcu Uyumunda iki taraf birbirine çok zıt olarak yaşamaktadır. Bu zıtlıktan dolayı her zaman birbirlerine karşı bir çekim gücüne maruz kalırlar. Boğa burcu her şey yolunda giderken çok fazla olaylara müdahil olmaz ve akışına bırakır. Koç burcu ise bu konuda daha ateşli bir yapıya sahiptir ve yerinde duramayarak olayları kurcalayıp durur.

Boğa Burcu ile Koç Burcu Uyumunda dikkat etmeniz gereken şey siz siz olun asla Koç burcuna tavsiyelerde bulunmaya kalkmayın. Koç burcu nasihatlerde bulunulmasından nefret eder. Koç burcu için hayatın merkezinde kendisi vardır herkesten ve her şeyden önce kendisi gelmektedir.

Boğa Burcu ile Koç Burcu Uyumunda devam eden bir ilişkide Koç burcu olayları başlatmak ile Boğa burcu ise olayların devamlılığını sağlamak ile sorumludur. Bundan dolayı Koç burcu Boğa burcuna bir şey yaptırmaya çalışırsa onun inat damarıyla karşı karşıya kalabilir. Cinsel hayatta birbirinizden çok ayrı fikirleriniz bulunmaktadır. Boğa burcu yavaş ve stabil bir ilişki isterken Koç, hızlı ve ateşli olmaktan hoşlanır. Bu konuda büyük anlaşmazlıkların önüne geçmek istiyorsanız iki tarafta taşın altına elini koymalı ve karşı tarafa anlayışla yaklaşmalıdır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca