Boğa ve İkizler Burcu Uyumu

Boğa Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda iki tarafta partnerinin eksik kalan yanlarını tamamlar. Zodyak’ta Boğa burcunun arkasından gelen İkizler onun eksik kalan yanlarını tamamlar. İkizler burcu karar verirken sizin hayatın gerisinde kaldığınızı anlar ve bazı dönemler tedbirsiz davranarak acele etse bile daima sizden bir adım ileride olmayı başarır. İkizler burcunun konforla pek arası yoktur ayrıca uyku ile de pek arası yoktur. Koca gece boyunca sadece  saat bir koltukta yatarak sabah işe gidebilir. Boğa burcu ise lüksü, konforu ve özellikle uykuyu çok sever. İkili birbirine karşı bu durumlarına bir anlam veremez.

Boğa Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda en sıkıntılı konu sabır konusu olacaktır. Boğanın aşırı sabrı karşısında sabırsız olan İkizler burcu sorunlar yaşayabilir. Evlilik İkizler için uzak bir ihtimal olarak belirmektedir. Evlilik kararını alması biraz uzun sürebilir fakat bu kararı aldığında sizin için çok geç olmuş olabilir.

Boğa Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda cinsellik çok önemlidir. İkizler yenilikçi ve bu konuda aktif olduğundan dolayı güzel bir ilişki olacaktır. İlişki sırasında ayrı düşüncelere sahip olduğunuz için orta yolu bulmanız gerekmektedir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca