Boğa ve Başak Burcu Uyumu

Boğa Burcu ile Başak Burcu Uyumu, beklenilen bir birliktelik olacaktır. İki farklı burcunda elementi topraktır. İki farklı burcun hayattan beklentileri aynıdır. Günlük yaşantıda aynı şeyleri yapmaktan aynı kültürel etkinliklere katılmaktan keyif alacaksınız. Başak burcunun özelliklerinden birisi olan endişeli yapıya Boğa burcunun sakin yapısı ilaç gibi gelecektir. Başak burcu verdiği sözlerin arkasında durmaya çalışır, verdiği sözleri yetire getiremeyeceğinden korkar. Boğa burcu da aynı şekilde sözüne sadıktır ama ona göre daha sakin davranma kabiliyeti vardır.

Boğa Burcu ile Başak Burcu Uyumuna göre söze gösterilen sadakat ikili içinde önemli olduğundan arada ki sıcaklık artacaktır. İkilinin yalamış olduğu ilişkide sadakat ön plandadır. İki tarafta birbirine sadık kalmayı arzu eder. Cinsel anlamda yakınlaşma gösteren bu ikili tam bir ekip ruhu ile çalışacaktır.

Boğa Burcu ile Başak Burcu Uyumu yatak odasında açık bir şekilde görülecektir. Başak burcu tarafından ortaya atılacak olan yeni fikirlerle birlikte yatak odasında son derece aktif geçecektir. Aklınıza yada hayalinize gelen bütün fantezileri Başak burcu yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. İlişki sırasında ilk başlarda Başak burcu çekingen davransa da Boğa burcunun sabrı ile birlikte bu çekingenlik atılacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca