Boğa ve Balık Burcu Uyumu

Boğa Burcu ile Balık Burcu Uyumunda ikili, ideal bir çift olarak yaşantılarına devam edebilir. Birçok noktadan dolayı Balık burcu Boğa burcu için ideal bir eş olabilir. Balık burcu kültürel faaliyetleri çok sevdiğinden dolayı sizinle bu faaliyetlere gitmekten hoşlanacaktır.

Boğa Burcu ile Balık Burcu Uyumunda ikili uygun bir çift olarak yaşarken birbirlerine sıkı bir bağla bağlanırlar. Aralarında olgun bir ilişki oluşur. Balık burcu ilişki sırasında ilişkiyi yöneten kişinin karşı tarafın olmasından rahatsızlık duymaz hatta buna ihtiyaç duyar. Güç savaşlarına alışık olmayan Balık burcunun egosu yoktur ve nedenden dolayı size ve sizin yönetiminize çok çabuk adapte olacaktır. Özellikle Balık burcu ilişkiye başladığında gerçekten o ilişkiyi istiyordur ve bu nedenle partnerine sonsuz bir aşk besler ve ona karşı her zaman sadık kalır.

Boğa Burcu ile Balık Burcu Uyumunda romantizm üst noktalarda olmak zorundadır. Özellikle Balık buna çok ihtiyaç duyar. Eğer ona romantizmi yaşatırsanız ilişkiniz tahmin ettiğinizden daha uzun süreli olarak devam eder. Balık burcu sizin için tam anlamıyla evlilik için ideal bir eş adayı olacaktır. Onunla huzurlu ve mutlu bir yuvaya sahip olacaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca