Boğa ve Aslan Burcu Uyumu

Boğa Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda iki taraf içinde çok fazla sayıda benzerlik teşkil eden davranışla karşılaşırsınız. Hem Boğa burcu hem de Aslan burcu aktif, özgür ve ilginç olmaktan hoşlanır. İki burç partnerini her zaman sahiplenen bir yapıya sahiptir onun içindir ki üçüncü bir kişinin varlığına tahammül dahi edemezsiniz. Aslan burcu sürekli olarak sevilmeyi ve pohpohlanmayı arzu eder. Aslan burcu ile uzun yıllar süren bir ilişkiniz olsa bile bunu her zaman sizden bekleyecektir. Bundan dolayı ondan asla ilginizi kesip kendinize küstürmemelisiniz.

Boğa Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda Aslan sanatsal faaliyetlerde göstermiş olduğu başarılar ile dikkatleri üzerine çeker. Boğa burcu hayatta karşılaşacakları sürprizlere karşı hazırlıklıdır. Başına birşey geldiğinde şaşırıp kalmaz ama Aslan burcu böyle değildir sürprizler karşısında dona kalır.

Boğa Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda en dikkat çekici özellik iki tarafında sinirli olmasıdır. Boğa burcu kolay kolay sinirlenmezse bile sinirlendiğinde öfkesi yüksek olur. Aslan burcunun ise öfkesi ve siniri sizden geri kalmaz bir şekilde belirgindir. Bu ikili kavga ettikleri zaman tartışma ufak boyutlu olarak asla kalmaz ve dev bir savaşa dönüşe bilir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca