Boğa ve Akrep Burcu Uyumu

Boğa Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda hiçbir şeyi basit olarak göremezsiniz. Akrep burcu ile ilk karşılaştığınız zaman deyim yerindeyse tam olarak “aradığınızı buldunuz” diyebiliriz. Belki kendisinde olmasını arzu ettiğiniz bazı niteliklerin onda olduğunu fark etmiş bile olabilirsiniz. Zokyak’da bulunan iki zıt tarafı temsil ediyorsunuz. Bundan dolayıdır ki birbirinize karşı bir çekim gücü oluşmaktadır. Akrep burcu su, Boğa burcu ise toprak elementinden olduğunuz için uyumlu bir ilişki içerisinde olacaksınız. Akrep burcu kendisini çok fazla dışarıya vurmaz onun için yıllardır tanıyor olsanız bile bazen kendisini size karşı kapatabilir.

Boğa burcu ile akrep burcu uyumunda Akrep burcu hislerini kontrol altından tutmakta zorluk yaşar, Boğa burcu ise daha sakin ve dengeli olarak olaylara yaklaşır. Cinsel hayat incelendiğinde bir biriyle uyumlu bir çift olduğunuz anlaşılacaktır.

Boğa burcu ile akrep burcu uyumu göz önüne alındığında çok ihtiraslı bir yakınlaşmadan bahsedebiliriz. Boğa burcu olarak daha önce bu kadar tutkulu ve aktif bir aşk ile karşı karşıya kalmadığımızı göreceksiniz. İlişkiyi uzun zaman dilimine yaymak sıkıntılı görünse de zor olmayacaktır. Biraz esnek davranabilirseniz iyi bir ilişkinin kapısını açabilirsiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca