Başak ve Yengeç Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu çok doyurucu bir ilişki sonrasında beklenen bir olay aslında. Su elementi toprak elementine besleyici etki yapar ve onu doygunluk noktasına ulaştırır. Yengeç burcuyla ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar aşılamayacak sorunlar değildir biraz gayret gösterirseniz geri dönüşünüz olacaktır.

Siz Yengeç burcu üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahipsiniz. İlişkinin ilk başladığı dönemlerde olmasa bile ilerleyen aşamalarda Yengeç burcunun sizden daha fazla duygusal bir yapıya sahip olduğunu anlayacaksınız. Başak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda, Yengecin sık sık değişen tutkularına alışmanız biraz zaman alacaktır. Bu değişimleri önceden kestirmek çok zordur. Gün içerisinde andan ana duygu değişikliği yaşar. Bunu da onun yüzünden anlarsınız. Siz yaşanan olaylar karşısında daha net düşünüp doğru karar vermek adına yalnız kalmayı tercih edersiniz.

Bu yalnızlığınızı Yengeç anlaya bilirse olaylar biraz daha çabuk çözülecektir. Başak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda cinsel hayatta çok değişik şeylere şahit olacaksınız. Onlar için cinsel yakınlık sıradan bir olay değildir. Kutsal bir törene dönüştürebilirler. Bu yakınlaşmada duygusal anlamda derinliklere dalacaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca