Başak ve Yay Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Yay Burcu Uyumu biraz zor olacaktır. Hem başak burcu hem de Yay burcu bağımsızlığına çok önem verdiği için ilişkiniz sırasında birbirinize bile tahammül edemeyeceksiniz. İlişki sırasında bazı sorunlarınızı aşıp tam her şey yoluna girecekken bu defa diğeriniz sıkıntı çıkartacaksınız. Normal şartlarda özgürlüklerini düşkün insan birlikte çok iyi anlaşabilir ama bu iş Başak ve Yay burcu için geçerli olmayacaktır.

Başak Burcu ile Yay Burcu Uyumunda kötü yönler olduğu kadar iyi yönlerde bulunmaktadır. Aslında iki tarafta elini taşın altına biraz olsun koyarsa güzel bir ilişkiniz olabilir. Başak burcu yapı itibariyle çok narin ve duygusaldır. Yay burcunun ise dobra oluşu onu biraz incitebilir. Yay burcu patavatsız olduğundan dolayı zaman zaman sözleri karşısında kırılabilirsiniz. Fakat onun bu davranışını normal karşılar ve içinde bir kötülük olmadığını bilirseniz bu sorunu aşacaksınız’dır.

Başak Burcu ile Yay Burcu Uyumu para konusunda da farklılık göstermektedir. Siz para biriktirmeyi amaçlarsınız ama Yay burcu bu işi pintilik olarak algılayacaktır. Cinsel hayatta da farklı stillere sahipsinizdir. Yay burcu arzulu, ihtiras dolu ve aktiftir siz ise partnerinizden emin olana kadar yavaş davranmayı istersiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca