Başak ve Terazi Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda eğlence ön planda olacaktır. Eğer Terazi burcundan birisine yakınlık hissettiyseniz hayatınızda eksik olan eğlence anlayışını yakalamışsınız demektir. Sizin bu eksikliğinizin farkına varan Terazi burcu bu konuda size yardımcı olacaktır. Farklı kutupların insanı diyebiliriz sizin için. Siz iş kolik olarak çalışırken eğlenmeyi unutursunuz, Terazi ise işe odaklanmaya çalışırken kendisini eğlencenin ortasında bulur.

Bu ilişki o kadar iş yoğunluğunun arasında size iyi gelecektir. İş stresinden kurtulup birazda kendinize zaman ayırmanıza fırsat olacaktır. Başak Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda eğlence üst seviyelerde olsa da aşkın kokusu eksik olmayacaktır. Birbirinize karşı tatlı sürprizlerle kalplerinizi fethedeceksiniz. Terazi burcu evliliğe sıcak bakan bir yapıya sahiptir. Onunla evlilik sizin içinde iyi olacaktır. Sizde geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek istediğiniz için bu ilişki sizin için biçilmiş kaftan niteliğinde olacaktır.

Terazi burcunun çok sayıda arkadaşı, dostu ve tanıdığı olacaktır. Onunla birlikte olmaya başladığınızda hızla çevrenizdekilerin sayısının artış gösterdiğine şahit olacaksınız. Başak Burcu ile Terazi Burcu Uyumu yatak odasında da kendini gösterecektir. Aktif ve romantizm dolu anlarınız olacağından emin olabilirsiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca