Başak ve Oğlak Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu son derece mükemmel bir yapıya sahip olacaktır. Oğlak burcu sizin için aranan sevgili adayıdır. Oğlak burcu sizin için güzel bir ilişkinin başlangıcı olduğu gibi ayrıca aynı değer yargılarınız olduğu için çok iyi bir anlaşma sağlayacaksınız. İkinizde toprak elementine mensup burçlarsınız. Oğlak burcu kariyerinde en tepede olmaya kendisini adamıştır. Oğlak burcundan olup da çalıştığı işte lider konumda olmayan çok az insan vardır. Sizde çok çalışmayı ve işinizde ilerlemeyi temel prensip olacak algılarsınız.

Başak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda mesleğinizin özel yaşantısına baskın olmasına engel olmalısınız. İki tarafta çalışmayı çok sevdiğinden bazen eğlenmeyi unutabilir. İkinizde toplumda saygın bir pozisyona ulaşmak ister ve bu amaç doğrultusunda kariyerine yön verir. İyi para kazanırsınız ama paranızı savurmazsınız. Çok aşırı harcama yapmadan geleceğe de yatırımlarda bulunursunuz.

Başak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda sorumluluk çok önemlidir. İki tarafta sorumluluklarını bildikleri ve bundan açmadıkları için öyle bir sorun yaşanmaz. Oğlak sizi, sizde Oğlak’ı yarı yolda bırakmazsınız. Aslında prensipleriniz gereği siz hiç kimseyi yarı yolda bırakmazsınız. Birlikte yatak odasında son derece uyumlu bir çift olacaksınız. Birbirinizin saklı kalmış birçok sırrına burada tanık olacaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca