Başak ve Kova Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Kova Burcu Uyumu farklı düşünce insanlarının bir araya gelmesinin ardından oluşacaktır. Aranızda bulunan tek ortak yön geleneklere bağlı olma konusudur. Bunun dışından hayata tamamen farklı bir açıdan bakarsınız. İki tarafta çok fazla olmasa bile konuşmaktan hoşlanırlar. Birlikte güzel sohbetler yapacaksınızdır. Siz karışık olan olaylardan ve durumlardan hoşlanmazsınız. Her şeyin yerli yerinde ve belirli bir düzen içerisinde olmasını istersiniz Kova ise var olan tüm düzenleri bozmak taraftarıdır.

Kova burcu dünyaya bilim insanı olarak bakarken bir bütün olarak algılar oysa siz sadece yakından inceleme yaparak detaylarla ilgilenirsiniz. Başak Burcu ile Kova Burcu Uyumunun diğer bir sorunu ise siz kural insanısınız’dır. Kuralları önemli görür onlara uygun olarak yaşarsınız ama Kova bu konulara asi bir yapıya sahiptir.

Başak Burcu ile Kova Burcu Uyumunun oluşabilmesi için bu kadar karşıt iki düşüncenin birbirini çok sevmesi ve saygı duyması gerekmektedir. Ekonomik olarak ortak bir noktada buluşa bilirsiniz. İkinizde savurgan değilsiniz. Paranızın kıymetini bilir ona göre harcamalar yaparsınız. Yeri geldiği zaman birikim bile yapabilirsiniz. İkinizin en iyi anlaşma sağlayacağı yer yatak odanız olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca