Başak ve Koç Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Koç Burcu Uyumu biraz zor olsa da karşılıklı olarak birbirinizin eksiklerini tamamladığınız için iyi bir ilişki oluşturabilirsiniz. Elinize Koç burcu ile bir ilişki fırsatı geçerse bunu değerlendirmelisiniz çünkü bu ilişkiden ikinizde kazançlı çıkarsınız. İkiniz içinde çalışmak birinci sırada gelir. Özellikle üretken olmak ve para biriktirmek konusunda birbirinizi anlayacaksınız. Başak Burcu ile Koç Burcu Uyumu çalışma noktasında çok faydalı olacaktır.

Çalışmayı aşırı derecede seven iki tarafın karşısındakini şikayet etme durumu olmayacaktır. Siz onun uzun saatler çalışmasına karışmadığınız gibi oda sizinkine karışmayacaktır. Herhangi bir problemle karşı karşıya kaldığınız zaman sizin keskin analiz yeteneğiniz Koç burcunun da becerisi sayesinde çözüme kavuşacaksınız. Siz herhangi bir yardım durumunda hiçbir karşılık beklemeden yardıma koşarsınız. Yardımın ardından bir teşekkür bile beklemezsiniz ama Koç öyle değildir. O gösterişli ve abartılı bir teşekkür ister.

Başak Burcu ile Koç Burcu Uyumunda sadakat çok önemlidir. Siz partnerinize son derece sadıksınızdır ama Koç burcu biraz daha esnektir bu konuda. Eğer ona istediği yakınlığı göstermezseniz o bu ihtiyacını dışarıda aramaya yeltenecektir. Bu durum sizin sinirinizi bozsa da biraz sabretmelisiniz. Koç burcu uzun süreli ilişki sonrasında partnerine daha fazla yakınlaşarak bu duygusunu bastırmaya çalışacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca