Başak ve İkizler Burcu Uyumu

Başak Burcu ile İkizler Burcu Uyumu ortak özelliklerle dolu bir ilişkiyle ortaya çıkacaktır. İkizler ile o kadar çok ortak yönünüz var ki hiç sıkılmadan uzun yıllar birlikteliğiniz olacaktır. İkinizde hayatı gerçek anlamıyla yaşamaktan yanasınız ama siz ona göre biraz daha gerçekçi olarak ilerlersiniz. İkizler size göre biraz daha hayalperest bir yapıya sahiptir. Ayakları yere basmaz ve her şeyi kalbinden geçenlere bakarak yapar.

Başak Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda sizin gerçekçiliğiniz ön plana çıkacaktır. Bu ilişkinin devam etmesinin en büyük etkeni iki tarafında kin tutmayan bir yapıya sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Arada oluşacak ufak çaplı sorunları tartışarak değil konuşarak halleder ve bir daha dönüp o konuyla ilgilenmezsiniz. İki tarafta çok akılcı ve analitik olduğundan dolayı ortaya yoğun bir duygusallık çıkmasa da yinede ilişkiniz sağlam temellere dayandırıldığı için sorun olmayacaktır.

Sorumluluk alma noktasında iki tarafta üzerine düşeni yapar ama siz bu konuyla alakalı olarak İkizlerden daha çabalarsınız. Başak Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda cinsel hayatta sizin İkizler burcuna yardımcı olmanız gerekmektedir. Duygusal ve narin bir yapısı olan İkizler ilk başlarda çekingen olsa da sizin yardımınızla bu sorunu atlatacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca