Başak ve Boğa Burcu Uyumu

Çevrenizde ilginizi çeken bir Boğa burcu varsa ona yakınlaşın ve sıkı sıkıya sarılın. Bu ikilinin çok büyülü bir beraberliği olacaktır. Başak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu içgüdüsel olarak oluşacaktır. İkinizde toprak elementine mensup burçlar olarak birbirinizin ihtiyaçlarını otomatik olarak karşılayacaksınız. İlişki kurduğunuz kişiye olan güven duygunuz onun tarafından da size karşı sunulacaktır.

Boğa burcu ile bir ilişkiye başlarsanız dikkat etmeniz gereken ilk şey onu kızdırmamak olacaktır. Başak Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda Boğa burcu kolay kolay sinirlenmez. Çok sabırlı bir yapısı vardır ama bir sinirlendi mi artık gerişi olmayan bir yola girmiş sayılırsınız. Boğa ona o an yaşattıklarınızı hayatı boyunca unutmayacaktır.

Başak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu ekonomik olarak da aynı enlem üzerinde ilerler. Boğa burcu da sizin gibi hayata gerçek tarafından bakar. Her zaman ileriyi düşünerek harcamalarını yapar. Cimri değildir ama para biriktirmeyi sever. Ayrıca iyi kazanmayı çok iyi becerir. Siz bunu gördükten sonra gelecekte para kazanama yada para biriktirme sorununuzun olmayacağını anlayacaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca