Başak ve Başak Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Başak Burcu Uyumu biraz zor olsa bile imkansız değildir. Bu ilişkinin en önemli artısı karşılıklı olarak beklentilerinizin neler olduğunu bilirsiniz. İkinizde hayatı gerçekçiliğiyle kabul ederek o şekilde yaşarlar. Birlikte güzel vakit geçirmeleri zor değildir. Başak Burcu ile Başak Burcu Uyumu sağlanacak en net ortam ekonomik alan olacaktır.

İki tarafta tutumlu olmayı sever. Çok fazla para harcama taraftarı değillerdir. Para harcamadan çekinmeseler bile har vurup harman savurmazlar. Hatta birlikte hareket ederek para birikimi bile yapabilirler. İki tarafta eleştiri yapmaktan hoşlanır. Özellikle bu ikili bir ilişki içerisindeyken bu tür tartışmalardan ellerinden geldiğince uzak durmalıdırlar. Tartışmalarda iki tarafta sivri dilleri ve akıl almaz sözleriyle karşı tarafı incitebilirler.

Tartışma sırasında çok ağır eleştirilerde bulunabilirsiniz buda aranızda mutsuzluğa neden olacaktır. Başak Burcu ile Başak Burcu Uyumunda ağzınızdan çıkacak laflara dikkat etmelisiniz. Biri kırıldığında onun kalbini kazanma biraz sıkıntı olacaktır. Cinsel hayatınızda ilk başta karşılıklı olarak çekingen olsanız da biraz zaman geçmesinin ardından ihtirasınız tüm hırçınlığıyla ortaya çıkacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca