Başak ve Balık Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Balık Burcu Uyumu pratik bir şekilde hallolacaktır. Duygusal ve kırılgan bir yapısı olan Balık burcuyla romantik bir ilişkiye hazırlıklı olmalısınız. Aslında bakıldığında zıt burçlar olarak tanımlana bilirler. Ama mıknatıs etkisi ile birbirlerini çekerler. Aralarında toplamda 6 burç bulunan bu ikili birbirlerine 180º zıt açıyla konumlanmaktadır. Bu açıdan dolayı birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar.

Özellikle Başak Burcu ile Balık Burcu Uyumu bu nedenden dolayı çok kolay bir şekilde oluşacaktır. Çift olmaya karar verdikten sonra duygu alışverişiniz başlayacaktır. Siz Balık burcuna hayatını nasıl düzene sokacağını öğretirken o da size nasıl hayal kurmanız gerektiğini öğretecektir. Balık burcu genel yapısı itibariyle tüm insanları iyi birer birey olduklarını kabul eder. Sen iyi ol, eninde sonunda kazanan sen olacaksın, prensibiyle hayatına devam eder.

Karşısında ki insanlar Balık burcunun bu güzel duygusunu istismar etse de o buna aldırmaz ve yine bildiği gibi yaşamaya devam eder. Başak Burcu ile Balık Burcu Uyumu cinsel hayatta da kendisini gösterir. İki tarafta güzel bir gece geçirme adına ellerinden geleni yapar.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca