Başak ve Aslan Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Aslan Burcu Uyumu en zor oluşacak iki burç arasındadır. Bu iki burç arasında oluşacak bir ilişki ile alakalı olarak çok iç açıcı şeyler söyleyemesek de yinede imkansız olarak görmüyoruz. Bu ilişki nasıl olacak nasıl ilerleyecek yada nasıl sonlanacak şimdiden bir şey demek mümkün değildir. Aslan burcunun verdiği emirler, Başak burcunun ise bu emirleri uygulaması üzerine kurulu bir ilişki olarak özetleyebiliriz.

Başak burcu yardımsever ve iyi niyetli bir yapıya sahip olduğundan dolayı kolay kolay hayır diyemez. Aslan burcu ise çok emri vaki bir kişiliğe sahiptir. Başak Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda ilişki süresi deyim yerindeyse Başak burcunun sabrına dayalıdır. Durmadan emir veren Aslan karşısında üzülerek de olsa katlanmaya çalışır. Üzüntüsünü içine atar ama belirli bir süre sonra patlama noktasına gelir.

İşte bu patlama noktasından sonra ilişkinin artık geri toparlanması neredeyse imkansızdır. Başak Burcu ile Aslan Burcu Uyumu cinsel hayatta da sorunlar ile karşı karşıya kalacaktır. Çok duygusal ve nezih bir yapısı olan Başak burcu, yatakta kükreyen Aslan karşısında çaresiz kalacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca