Başak ve Akrep Burcu Uyumu

Başak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu çok gizemli bir şekilde gerçekleşecektir. Özellikle sizin Akrep burcundan çok fazla öğreneceğiniz şey vardır. Çevrenizde çok sayıda Akrep burcu olan insan varsa, kendi aralarında kıyaslarsanız her birisinin ayrı bir özelliği bulunmaktadır. Akrep burcu çok değişik bir burç olma özelliğine sahiptir. Onunla ilişki içerisindeyken tam anlam veriyorum dediğiniz anda değiştiğin göreceksiniz. Akrep burcunu sizin gözünüzde çekici yapan şey onun inanılmaz öz güvenidir.

Başak Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda ilişkiye yön veren ve temellendiren ikili olarak bir birinizi çok iyi anlamasanız bile çok iyi bir ilişkiniz olacaktır. Akrep ile olan ilişkinizi yavaş yavaş seviye atlatmanız gerekiyor. Hızlı işlerden hoşlanmaz. Uzun süren bir sabrın ardından ilişkiniz rayına oturacaktır.

Bu aşamadan sonra Akrep kendisini açacak ve size daha yoğun bir şekilde yaklaşacaktır. Başak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu yatakta daha net bir şekilde görülecektir. İhtiras oranı yüksek olan Akrep ile birlikte geçireceğiniz anlar gerçekten heyecanlanmanıza neden olacaktır. Akrep burcu duygusallığa önem verdiği kadar fiziksel yakınlaşmaya da önem verecektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca