Balık ve Yengeç Burcu Uyumu

Balık Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu sizin için en uygun çift profilini çıkartacaktır. İkinizde son derece uyumlu ve anlayışlısınızdır. Özellikle elementlerinizin aynı olmasından dolayı bir yakınlık kurarak ilişkiye başlayabilirsiniz. Elementinizin su olması, sizin sağlam temeller üzerinde bir ilişkiye başladığınızı göstermektedir.

Balık Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda karşılıklı olarak birbirinizin duygularına hassasiyet gösterirsiniz. İkinizde aile ve ev konularında aynı düşünceye sahipsinizdir. Balık burcuyla Yengeç burcunun birlikteliği dünyada yaşanan o kadar kötü şeye karşı bir cephe olarak kurulacaktır. Bu iki tarafında çok fazla ortak yönü bulunmaktadır. Evde otururken yada tatilde dinlenirken birlikte yapacak birçok şey bulursunuz.

Balık Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda ekonomik alanda sorumluluğu Yengeç burcu karşılayacaktır. Sizin madde ile ilişkiniz olmadığı için bu tür şeylerle pek ilgilenmezsiniz ama akıllı olan Yengeç kendi parasını kazanacak ve ileriye dönük yatırımlar yaparak geleceğinizi teminat altına almış olacaktır. Ayrıca tüm burçlar karşılaştırıldığı zaman içlerinde en hesaplı alışverişi yapan kişi Yengeç burcu olacaktır. Sizin ne istediğinizi veya neye bozulduğunuzu çok çabuk anlayacak yapıya sahip olduğundan dolayı uzun ve mutlu bir ilişkiniz olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca