Balık ve Yay Burcu Uyumu

Balık Burcu ile Yay Burcu Uyumu iletişim bakımından biraz zor olacaktır. Özellikle Yay burcunun çok açık sözlü oluşu, sizin ise kırılgan ve duygusal bir yapınızın bulunmasından dolayı tatsızlıklar yaşanabilir. Yay burcu açık sözlü olmasının yanı sıra umursamaz ve bazen de bilerek kırıcı durumda olabilir. Bu durum karşısında kaldığınızda onu uyaracaksınız ama bundan dolayı sizi sorumlu tutarak tartışacak ve bu tartışmanın sonucunda ilişkiniz sona erecektir.

Balık Burcu ile Yay Burcu Uyumunda element olarak çok zıt iki tür olan ateş ve su elementinin oluşturduğu bu birliktelik aslında yapılabilirse çok güzel sonuçlar doğuracaktır ama sizin çok duygusal olmanız, Yay burcunun da bir o kadar kaba ve patavatsız olmasından dolayı bir türlü ilerleyemez durumda kalmaktadır.

Balık Burcu ile Yay Burcu Uyumunda sizin her şeye endişelenmeniz Yay burcu için sorun olacak ve sizinle bundan dolayı da tartışacaktır. Yay burcunun aşırı derecede olan iyimserliği ve bu kadar sizi eleştirmesi sizi mutsuz edecektir. Yay burcu spora daha meraklıdır. Siz hantal bir vücuda sahipsinizdir Yay ise daha atletik bir vücuda sahiptir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca