Balık ve Terazi Burcu Uyumu

Bu iki burç klasik astrolojide pek uyumlu görünmeseler bile Balık Burcu ile Terazi Burcu Uyumu gayet olumlu olacağını düşünüyoruz. Özellikle bazı özellikleriniz birbirinizle örtüşür. Siz su elementi mensubu, Terazi burcu ise hava elementidir. Bu iki elemen doğru eller arasında çok uyumlu olabilir. Terazi burcu diğer tüm burçlardan daha sosyal bir yapıya sahip olan burçtur. Siz ise sosyal olduğunuz kadar arada bir tek başınıza kalarak yaptıklarınız hakkında düşünmek istersiniz.

Balık Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda Terazi burcu sizin yaşantınızda çok fazla yalnız kaldığınızı düşünür. Karşılıklı olarak ihtiyaçlarınızı bilir ve bu ihtiyaçlara saygıyla yaklaşırsanız son derece uyumlu bir çift olursunuz. Balık Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda dış görünüşe önem veren Terazi burcuna ayak uydurabilir yada onu umursamayabilirsiniz.

Terazi dışarıda olmayı ve eğlenmeyi sever. Bu konuda ona ayak uydurabilirsiniz ama hiçbir zaman onun kadar dışarıda olmak istemezsiniz. İlişkide otoriter olan Terazi burcudur ve bu otoritesini sert bir şekilde uygulamaz. Size karşı her zaman nazik ve kibar olacaktır. Sizin ise otoriteyle işiniz olmadığı için bu duruma karşı çıkmayacaksınızdır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca