Balık ve Oğlak Burcu Uyumu

Balık Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu son derece göz alıcı bir olay olacaktır. İlişkinin ana yapısını sizin hayal dünyanız ve partneriniz olan Oğlak burcunun hırsı oluşturacaktır. Sizin maddi dünyadan uzak, hayaller içinde yaşadığınız dünyanıza maddi dokunuşlar yapacak ve sizi biraz olsun gerçekçi olmaya davet edecektir.

Balık Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda siz biriktirmeyi sevmeyen taraf olacaksınız ama Oğlak burcu sizin ekonomi anlayışınızı yeni baştan oluşturmaya çalışacaktır. Sizin ekonomik alanda anlayışınızı oluşturduğu gibi bu alanda ilerlemenizde yardımcı olacaktır. Oğlak burcunun bu sabit ve paylaşımcı tutumundan çok faydalanacaksınız.

Balık Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda mizah ön planda olacaktır. Özellikle Oğlak burcunun espri anlayışı ilişkinize mutluluk katacak ve birlikte güzel dakikalar geçirmenize yardımcı olacaktır. Bu ilişkide her iki tarafta ev ve aile konularına sıcak baktıkları için yaşadığınız ilişkiyi resmiyete dökmeniz kolay olacaktır. Özellikle maddi şeylerle sizin işiniz olmadığı için hem evin ihtiyaçları hem de sizin ihtiyaçlarınızı Oğlak burcunun kazancı sağlayacaktır. Sizin manevi yönünüz ile Oğlak burcunun maddi yönünün birleşmesi ilginç bir beraberlik ortaya çıkartacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca