Balık ve Kova Burcu Uyumu

Balık Burcu ile Kova Burcu Uyumu ilk başta olumlu görünse de aslında olmayacak bir şeydir. Koca burcunun alakasız, gizemli ve ulaşılmaz bir yapısı vardır. Bu yapı size ilk başlarda çok çekici gelse de ilerleyen zamanlarda yine bu özelliklerden dolayı kırılacaksınız.

Balık Burcu ile Kova Burcu Uyumunda en büyük sorunu Kova burcunun sabit fikirli olması yıpratacaktır. Sabit bir burç olmasından dolayı verdiği kararlarda asla geri dönüş olmaz. Bu inatçı yapısı sizi çok yıpratacaktır. Siz değişken bir yapıya sahip olduğunuzdan dolayı çok daha esneksinizdir. Bu aşamada çok zor zamanlar yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu ile Kova Burcu Uyumunun sağlanmasını ve devam etmesini istiyorsanız bu ilişki için elinden geleni yapan taraf siz olacaksınızdır. Kova burcu dünyayı tanımaya çalıştığı için çok meşgul olacaktır. Elinizden gelen her şeyi yaparsanız bu ilişkiyi birazda olsa devam ettirebilirsiniz ama unutmayın ki bir gün artık yeter diyebilirsiniz. Partneriniz olan Kova burcunun objektif ve gerçekçi bir yapısı olduğundan dolayı sizin duygusal ve romantizm ile dolu hayatınızı anlamasını beklememelisiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca