Balık ve Koç Burcu Uyumu

Balık Burcu ile Koç Burcu Uyumu, güzel bir ilişkiye perde açacaktır. Güzel başlayan ve güzel devam etmesi beklenen bir ilişki olacaktır. Özellikle Koç burcunun liderlik yapısı ve yaptığı her işte ve her durumda lider olma arzusu sizin ilişkinizde de kendisini gösterecektir. Siz ise bu tür şeylerle uğraşacak zaman bile bulamazsınız.

Balık Burcu ile Koç Burcu Uyumunda liderliği Koç burcuna verecek ve bunu dert dahi edinmeyecek’siniz. Siz partnerinizin cesur ve güvenli yapısını beğenirken o da sizin ruh dünyanızı ve hayal gücünüzü beğenmektedir. Astrolojik olarak pek uyumlu sayılmazsınız. Zaten elementleriniz bile bir birine terstir. Siz su elementi partneriniz olan Koç burcu ise ateş elementidir.

Uyumlu olmayan bu iki tarafın anlaşmasının en büyük nedeni su’yun ateş’i söndürme gücünden geldiği bilinmektedir. Koç burcu bazen konuşmalarında dikkatli olmaz ve kaba konuşmaları sonucunda sizi incite bilir. Balık Burcu ile Koç Burcu Uyumunda cinsel hayat çok önemlidir. Sizin için yatak odası ilişkinizin kutsal bir ifadesidir. Koç burcu içinse sadece bir eğlencedir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca