Balık ve İkizler Burcu Uyumu

Balık Burcu ile İkizler Burcu Uyumu son derece canlı bir ilişkinin oluşmasına neden olacaktır. Özellikle sizin elementiniz olan su ile partneriniz olan İkizler burcunun elementi hava, yaşantınıza canlılık katmanıza yardımcı olacaktır. Aslında astrolojik olarak bakıldığında bu iki burcun birbiriyle uyumlu olmadığı görülmektedir fakat yapılacak olan ufak müdahalelerle birlikte bu sorunu da halledebilirsiniz.

Balık Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda, İkizler her zaman hareket ister. Hayatını canlı sohbetlerle, bol neşeli aktivitelerle geçirmek ister. Siz partneriniz olan İkizler burcunun bu hızlı hayatından ve kalabalık çevresinden dolayı çok yorulacaksınızdır. Balık Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda bir sorunla karşılaştığınız zaman siz bunu analiz yeteneğinizi kullanarak, İkizler burcu ise sezgileriyle halletmeye çalışacaktır.

Aslında her şey görüldüğü kadar basit değildir. Ona her şeyin aslında gerçek olan yapısını anlatmaya çalışmayın bırakın zamanla kendisi şahit olarak anlasın. Bu ilişki sayesinde hayatınıza renk geleceğini de sakın unutmayın. Böyle bir ilişkiye sizinde ihtiyacınız vardır. Özellikle keyifli ve neşeli İkizler burcu hayatınıza renk katarak daha mutlu yarınlarınız olmasında faydalı olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca