Balık ve Boğa Burcu Uyumu

Hayatınızda bir defa bile size aşık olmuş bir Boğa burcuyla karşılaştıysanız sakın onu elinizden kaçırmayın deriz. Balık Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda güzel bir birlikteliğiniz olacaktır. Boğa burcu özellikle duyarlı, aktif ve cinsel anlamda harikadır. Sizi alakanıza ve sıcak duruşunuza bayılacaktır. Sizin yardımsever yapınız ona çok yakın gelecektir.

Balık Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda sorun olacak tek nokta Boğa burcunun maddeci tarafı olacaktır. Siz tamamen bu madde işine karşısınızdır. Dünyayı tamamen duygusal gözle görürsünüz. Elementi toprak olan Boğa burcu yaptığı emeklerin karşılığını görmek ister siz ise yaptıklarınıza karşılık beklemezsiniz. Her şeyi insanlara yardım olsun diye gönül rahatlığıyla ve isteyerek yaparsınız.

Balık Burcu ile Boğa Burcu Uyumunda ekonomik olarak da ufak farklılıklar vardır. Siz paraya hiç önem vermezsiniz ama Boğa burcu para biriktirmeyi sever. Bundan dolayıdır ki zengin olma duygularını sizin anlamanız mümkün değildir. Siz bu tür konularla ilgilenmediğiniz için geleceği düşünmezsiniz ama Boğa burcunun bu özelliği sayesinde gelecekle ilgili kaygılarınız da son bulmuş olur. O sizin yerinize keyifle birikim yapmaya adaydır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca