Balık ve Başak Burcu Uyumu

Doğum aralarında altı aylık bir ara olan burçlar birbirlerini tamamlarlar. Balık Burcu ile Başak Burcu Uyumunda bu kavram gözler önüne serilmektedir. Bahsettiğimiz konumda olan Balık ve Başak burçları karşılıklı olarak eksiklerini tamamlayarak ortaya bir bütün çıkarmaya çalışırlar.

Balık Burcu ile Başak Burcu Uyumunda oluşacak ilişki için “ya hep ya hiç” prensibi geçerlidir diyebiliriz. Bu ilişki içerisinde ya çok iyi bir şekilde anlaşıp mutlu bir birlikteliğe kapı açarsınız yada birlikteliğiniz mümkün olmaz. Arada oluşacak bir ilişki mümkün değildir. Başak burcu sizin hayal gücünüze bayılır ve her an yanınızda olmak ister.

Balık Burcu ile Başak Burcu Uyumu son derece uyumlu ve problemsiz bir ilişki olarak görülse de yine de arada bazı sorunların çıkması normaldir. Başak burcu idealist bir yapıya sahip olduğundan dolayı kusursuzluk peşinde koşmaktadır. Dünyayı çok daha net bir şekilde algılar ve çoğu insanın göremediği şeyi görmeyi başarır. Yaptığı yorumlardan dolayı eleştirici bir yapısı olduğu iddia edilir. Balık burcu duygusal olduğu için her şeyde mutluluk görür. Başak burcunun bu yorumlarına bozulabilir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca