Balık ve Balık Burcu Uyumu

Balık Burcu ile Balık Burcu Uyumu çok enteresan bir yakınlık oluşturacaktır. İki tarafta son derece hayalperest ve düşünce dünyası geniş olan bir yapıya sahiptir. Duygu düşüncenizin çok geniş olmasından dolayı ikinizin de manevi yönü gelişmiştir. Çok fazla gelişmiş olan manevi yönünüzle farklı insanların hayatlarında önemli kararlara müdahalede bulunursunuz.

Balık Burcu ile Balık Burcu Uyumunda manevi yönünüzün gelişmiş olmasından dolayı ön görüleriniz çok kuvvetlidir. İkinizin aynı özelliğe sahip olmanız bile birlikte uzun yıllar yaşamanıza yardımcı olabilir. Birlikteliğinize sorun oluşturacak etkenler maddi hayatta karşınıza çıkmaktadır. İki tarafta maddeci olmadığı için paraya değer vermezler. Parayla hiçbir işiniz olmaz sizin ama yinede hayatınızı idam ettirmek adına para kazanmak zorundasınızdır.

Düzen ve kurallar size hiç çekici gelmez. Siz özgür olmak ve özgür yaşamak istersiniz. Balık Burcu ile Balık Burcu Uyumunda gezmek, eğlenmek ve bağımız yaşamak ilk öncelik olarak görülmektedir. Sizin birlikteliğinizde kavga ve tartışma son aşamadır. Genellikle sakin ve mutlu bir yaşantınız vardır. Evde de her zaman huzuru arayan bir yapıya sahipsinizdir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca