Balık ve Aslan Burcu Uyumu

Balık burcu ve Aslan burcu yenilikler yapmaktan hoşlanırlar. Balık Burcu ile Aslan Burcu Uyumunun gücünü arka plana atmamak gerekiyor. Birlikte çok güzel şeyler yapabilirsiniz. Siz partneriniz olan Aslan burcunun cömert olmasını ve güçlü olmasını seversiniz o da sizin hayal gücünüzü ve hassasiyetinizi. Bu iki burç beraber özellikle de sanat ve edebiyat alanlarına çok güçlü eserler kazandıracaklardır.

Partneriniz olan Aslan burcu size cesur olmayı öğretirken siz ona kurnazlığın nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vereceksiniz. Özellikle partneriniz Aslan burcunun ilgiye ve sevilmeye ihtiyacı vardır. Siz ise değişken bir yapıya sahip olduğunu için çok kolay adapte olabilirsiniz. Aslan ise sabit görüşe sahiptir. Balık Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda partneriniz size bol bol hediye alacaktır.

Size güzel hediyeler vermeye ve pahalı restoranlarda yemek yedirmeye çalışacaktır. Onunla birlikte olurken yaşadığınız hayattan kesinlikle zevk almaya başlayacaksınız. Balık Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda para biriktirme gibi bir durum söz konusu olamaz. Aslan burcu para harcamayı çok sever, sizde maddeye çok önem vermezsiniz. Bu durumda birlikte yatırım yapmanız beklenen bir şey değildir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca