Balık ve Akrep Burcu Uyumu

Balık Burcu ile Akrep Burcu Uyumu, iki yumurta ikizinin buluşması anlamına gelmektedir. Siz Balık burcu olarak son derece narin ve duygusal bir yapıya sahipsiniz. Partneriniz olan Akrep burcuda en az sizin kadar duygusaldır. Bu birlikteliklerde hayatla alakalı sorular sorup cevaplarını bulmaya çalışırsınız. Partneriniz olan Akrep burcu sadık ve sağlamcıdır. Bu sizin için gayet iyidir.

Balık Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda duygusal olan iki insanın birlikteliğinden oluşacağı için keyifli sohbetler ve mutlu anlar yaşanacaktır. Akrep burcu sahiplenici ve partnerini çok kıskanan bir yapıya sahiptir. Siz onun tek aşkı olmasını arzu ettiğinizden dolayı her şeyden tam emin olduktan sonra fiziksel yakınlık kurmalısınız. Sizinle bir defa birlikte olduktan sonra size karşı sadık olacaktır.

Gizem dolu bir hayat sürdüren Akrep burcu mahremiyetin oluşmasına büyük ehemmiyet verir. Balık Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda beraber sakin yerlere gitmek iyi bir fikir olacaktır. Hem siz hem de partneriniz Akrep burcu su elementine mensuptur. Konuşmayı çok sevdiğinden onu konuşturmak zor olmayacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca