Aslan ve Yengeç Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu, eksikliklerin tamamlanması üzerine kurulu bir ilişkinin ürünüdür. Siz Yengeç burcundan sonra gelen bir burçsunuz ve genel olarak bilinir ki birbirinden sonra gelen burçlar her zaman birbirlerinin eksikliklerini tamamlar. Yengeç burcu ile ilk karşılaştığınız anda aslında sizin sahip olmak istediğiniz birçok özellik onda toplanmıştır. Yengeç burcu diğer bütün burçlar arasında en narin ve ilgili burçtur. İç güdüsel olarak karşısında ki insanların ona karşı beslediği duyguları anlayabilir. Elementi su olduğundan dolayı telepati yönü gelişmiştir.

Aslan Burcu ile Yengeç Burcu Uyumunda kritik nokta olarak, ilişkiye yön veren tarafın seçilmesi olduğunu söyleyebiliriz. Siz liderlik vasfınızla ilişkiye yön vermek isteyeceksiniz. Yengeç ise bu tutumunuza karşı çıkmayarak size bu konuda kolaylık sağlayacaktır. Yengeç çok tutumlu olduğu için harcamalarınız onun için içinden çıkılamayacak bir duruma dönüşebilir. O genellikle alışveriş yapacağı zaman indirim gününü bekler. Ürün alırken pazarlık yapmaktan uzak durmaz.

Bu ise size çok ters gelir. Kısa vadede olmasa bile uzun vadede bu yaklaşım aranızda sorunlar çıkartabilir. Aslan Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu oluştuktan sonra Yengeç size herkesten daha fazla güvenecektir. Siz siz olun bu güvenini ufakta olsa sarsmayın. Özellikle yatakta çok iyi bir partner olacaktır. Siz bile bu kadar ateşli bir sevgilinizin olduğuna şaşıracaksınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca