Aslan ve Yay Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Yay Burcu Uyumu, yakalanabilecek en iyi birliktelik olarak nitelendirilebilir. Aslan burcu ile Yay burcu sanki birbirleri için yaratılmıştır. Birbirine uyum sağlayan böyle bir çift daha yok diyebiliriz. Sizde Aslan burcu olarak kendinizi asla Yay burcunun yanında rahat hissettiğiniz gibi başkasının yanında hissedemezsiniz. Birlikteliğiniz sıra dışı fikirlerle her zaman canlı olacaktır. Macera ve mutluluk dolu bir ilişkiniz olacaktır.

Aslan Burcu ile Yay Burcu Uyumunda çok iyi bir iletişim vardır. Onunla karşılıklı diyalog kurup uzun uzun muhabbetler etmekten keyif alırsınız. Ortak tutkularınız’dan biriside seyahattir. Birlikte bol bol gezilere çıkacak, yeni yerler keşfedeceksiniz. Aslan Burcu ile Yay Burcu Uyumu yatakta bir kat daha artarak kendisini gösterecektir.  İlk başta yumuşak başlayan yakınlaşma daha sonra tutkulu bir aşka dönüşecektir.

Yay burcu özgürlüğüne çok düşkündür. Hiçbir şeyi özgürlüğünün önüne geçmesini istemez. Siz bir an önce ilişkinizi resmileştirmek arzusunda olsanız bile sakın bu konuda aceleci olmayın. Her şeyi oluruna bırakın ve bir süre sonra göreceksiniz ki bu talebi kendisi size yapacaktır. Ekonomik anlamda da uyum sağlayacağınız bir ilişki olacaktır. İkinizde para kazanmaya yatkın bir yapıya sahipsinizidir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca