Aslan ve Terazi Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Terazi Burcu Uyumu çok heyecanlı bir birliktelik sonucunda kendiliğinden oluşacaktır. Terazi burcuyla bir ilişkiye başladığınızda sizi ilginç muhabbetler, kalabalık arkadaş grupları bekleyecektir.  Aslan ile Terazi burcunun birlikteliğine ideal bir birliktelik demek yetersiz kalacaktır. Birbirini çok seven ve ileriye doğru hızlı adımlarla ilerleyen ikili aynı zamanda bu ilişkiden yüksek oranda haz alacaklardır. Özellikle Terazi burcu fikir atışmaları yapmaktan çok hoşlanır. Onunla birlikte birçok tartışmaya girersiniz ama siz her ne kadar onu sizin tarafınızda görmek isteseniz de o her zaman karşı fikri savunacaktır.

Aslan Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda Terazinin nazik oluşu ilişkinin temel taşını oluşturur. O sizinle farklı görüşleri savunsa da kibarlığı asla bırakmaz ve size her zaman nazik bir şekilde davranır. Terazinin kararsızlığı sizi çok yoracaktır. O bir şeye asla hemen karar veremez. Ona göre bir şey sadece siyah yada sadece beyaz değildir muhakkak arada gri nokta bulunmaktadır. Onun için karar verirken zorluk çeker.

Etrafında bu konuyla alakalı olarak ne kadar dalga geçildiğini görse de o bildiğinden şaşmaz. Aslan Burcu ile Terazi Burcu Uyumu yatak odasında da kendisini gösterecektir. Özellikle elit bir kişiliğe sahip olan Terazi burcunu asla pasaklı kıyafetlerle karşınızda görmeyeceksiniz. Birbirinizle iyi anlaştığınız için güzel bir ilişki sizi bekleyecektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca