Aslan ve Oğlak Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda bir tarafta para harcamayı seven ve elit kişiliğiyle Aslan, diğer tarafta ise hırlı ve iş delisi Oğlak burcu yer alacaktır. Bu ikilinin ideal bir çift olmayacağı çok açık bir şekilde görülmektedir ama yinede mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Tabi yine de bunun gerçekleşebilmesi için iki tarafında elinden geleni yapması gerekmektedir. İki tarafta pahalı ve gösterişli davetlere gitmekten hoşlanmaktadır. Bu sayede ortak çevrenizi genişleterek yeni arkadaşlıklar kazanabilirsiniz.

Aslan Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda en sıkıntı olacak şeylerden birisi Oğlak burcunun iş hayatı yüzünden size fazla zaman ayıramamasından doğacaktır. Siz onun bu yönünü asla kabul etmeyeceksiniz ama onun kazancıyla gelen sahip olduklarınızdan dolayı da memnun olacaksınız. Siz hayata Oğlak burcu gibi bakmazsınız. Siz ona göre hayatı daha neşeli yaşamaya gayret edersiniz.

Aslan Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda komedi çok önemlidir. Oğlak burcundan çok iyi espriler gelecektir sizde hayatın keyfini çıkarmaya çalıştığınız için birlikte çok güleceksinizdir. Özellikle Oğlak burcunun iş konusunda tutkusu sizin maddi harcamalarınızın temelini oluşturacaktır. Para kazanma işini çok dert etmeyen Oğlak, sizin bu ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacaktır.Oğlak iş konusuna sürekli olarak yoğunlaştığı için yatakta ona yardımcı olmalısınız. İlk önce kafasını boşaltıp iş konularından uzaklaştırarak mutlu bir birliktelik için ona bir kapı açmalısınız.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca