Aslan ve Kova Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Kova Burcu Uyumu çok enteresan bir şekilde oluşacaktır. Siz Aslan burcu olarak Kova burcunun gizemli yaşantısını öğrenmek ve anlamak isteyeceksiniz. Koca burcu kendisini kişisel olarak aldılar, bağımsız ve değişik bir yapıya sahiptir. Size bu kadar çok uyumlu olan başka birini hayal bile edemezsiniz. Kova burcu toplumda sivri kişiliğiyle tanınmaktadır. Özellikle alışıla gelmiş şeylerin dışına çıkar. Günün şartlarına uygun olmayan davranışları eleştirir ve onları saf dışı bırakana kadar uğraşır.

Kova tam bir teknoloji delisidir. Onu bilgisayarsız düşünmek neredeyse imkansızdır. Siz gazete okurken o saatlerini bilgisayarda geçirir. Aslan Burcu ile Kova Burcu Uyumunun zor oluşmasının bir diğer nedeni de iki tarafında sabit fikirli olmasıdır. Kova burcuda sizin gibi sabit fikirlidir. Tartıştığınız bir konuda kimse alttan almayacağı için sorun büyüyecektir. Daha ilişkinin başında karşılaştığınız küçük bir sorun büyüyecek ve ilişkinin sonuna kadar zaman zaman karşınıza çıkacaktır.

Kova ile başlayan ilişkiniz süresince her zaman bir şeylerin eksikliğini hissedeceksiniz. Sizin görüntünüzden çok kafanızın içindekiyle ilgilendiği için bu onun için çok önemli değildir. Aslan Burcu ile Kova Burcu Uyumunda hayata karşı olan bakış açınızda farklılık gösterecektir. Kova önceliği arkadaşlığa verecektir. Bundan sonra olursa aşkı arayacak siz ise bunun tam tersi düşünce yapısına sahip olduğunuz için her zaman ilk önceliğiniz aşk olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca