Aslan ve Koç Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Koç Burcu Uyumunda canlılık ön plandadır. İki tarafta hayatlarını enerji patlamalarıyla dolu geçirir. Cesaretli, enerji oldu ve duygusal olan ateş elementine dahilsinizdir. İki tarafında dünyaya aynı noktadan bakması birlikteliklerini kolaylaştırıp uygun bir çift olmaları yolunda yardımcı olacaktır. Hem Koç burcu hem de siz her olaya çok çabuk sinirlenirsiniz. Sık sık kavga etmeniz bu ilişki için normal bir durumdur.

Partnerinizle tartışmayı ve ona küsmeyi seversiniz. Belki de bu barışmanın vermiş olduğu hazzın yaşatmış olduğu bir duygu olabilir. Aslan Burcu ile Koç Burcu Uyumu yapılan işlerde de kendini gösterecektir. Bir işi yapacaksanız onu gerçekten istemelisiniz. Eğer yapmak istediğiniz bir iş olursa şartlar ne olursa olsun onu yaparsınız.

Sizin Aslan olarak egonuz tavan yapmıştır. Her şeyin sizin etrafınızda dönmesini istersiniz ve buna layık olduğunuzu düşünürsünüz ama Koç burcunun yapısı buna terstir ve sizi şaşkınlık içinde izleyecektir. Aslan Burcu ile Koç Burcu Uyumu cinsel ilişkide kendisini net bir şekilde gösterecektir. Yatakta iki tarafta hem çok yırtıcı hem de tatlı bir sertliğe alışıktır. Farklı nedenlerden dolayı iki tarafta ikinci olma fikrini reddeder.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca