Aslan ve İkizler Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile İkizler Burcu Uyumu gözle görülür bir şekilde gerçekleşecektir. İkizler burcu tamda aradığınız bir ilişki olacaktır. Neşeli ve konuşmayı seven İkizler burcu hayatınıza yeni bir soluk kazandıracaktır. Hava burcu olarak İkizler, Ateş burcu olan siz Aslana körük vazifesini üstlenecektir. Aslan Burcu ile İkizler Burcu Uyumu tabii ki kusursuz olacak diye bir şey söylemek çok zor.

Özellikle İkizler burcunun arkadaş canlısı olması ve güzel muhabbetlerin kapısını açmasından dolayı çevresinde bir sürü arkadaşı vardır. Her çevreye kolay ayak uydurması ve herkesle çok çabuk bir şekilde tanışıp kaynaşması sizin için sorun olacaktır. Siz onu bir çok insanla flört ediyor gibi görseniz de aslında olan o değildir. İkizler sizinle her gün ilgilenecek, sevgi gösterecek sabrı göstermeyebilirler ama üzüldüğünüzü anlayınca da neyi nerede yanlış yaptıklarını hemen anlayarak telafi edeceklerdir.

Aslan Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda taraflar oldukça esnek ve konuşmacıdır.  Duygusallıktan uzak olan ikizler daha çok akılcıdır. Size fark ettirmeden birle yaşamış olduğunuz ilişkiyi her zaman analiz ederek hayatına devam eder. Özellikle İkizler burcunun sizinle ilişkiniz hakkında konuşma talebini reddetmeyin. Bu İkizler burcuna karşı yaptığınız en büyük hatalardan birisi olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca