Aslan ve Boğa Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Boğa Burcu Uyumunun yakalanabilmesi çok zordur. Bu ikilinin bir araya gelmesi çok zor gibi görünse de yine imkansız olarak görmek gerçekçi bir yaklaşım olmaz. Bu ilişkinin oluşması ve ilerleyebilmesi için çok çaba sarf etmelisiniz. Özellikle bir çok ortak noktanız varmış gibi görülse de aslında çok sayıda farklı yönleriniz bulunmaktadır.

Aslan Burcu ile Boğa Burcu Uyumu sosyal yaşantı alanında kendisini belirgin bir şekilde gösterecektir. Lüks restoranlar, pahalı hediyeler, pırlantalar, elmaslar ve her çeşit lüks şey tam ikinize göredir.  Bunlar için doğuştan bir hakka sahip olduğunuzu düşünür, bunlar için para harcamaktan çekinmezsiniz. Bu böyle görünürken yinede Boğa burcu daha sağlamcıdır. Yani banka hesaplarında geleceğini güvenceye alacak kadar birikim yaptıktan sonra bu tür alışverişleri yapar ama siz Aslan burcu olarak bankada ki hatta cebinizde ki son kuruşa kadar harcarsınız.

Aslan Burcu ile Boğa Burcu Uyumu bu noktada ayrılık göstermektedir. Boğa maddi olarak her şeyi garanti altına almadan adım atmaz. Sizinde ileriye dönük belirli bir oranda birikiminiz ve gelecek garantiniz olmadan sizinle evlenmeye sıcak bakmayacaktır. Cinsel hayatta uyumlu ve rahat bir çift olacağınız ise tahmin edilebilecek bir gerçektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca