Aslan ve Başak Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Başak Burcu Uyumu kolay bir şekilde oluşacaktır. Hayatını şık, bakımlı ve güzel görünmesinden dolayı Başak burcuyla gurur duyacaksınız. Başak burcu iş için programlanmış bir yapıya sahiptir. Her zaman her şeyi işinden sonraya bırakır. Hiçbir şey onu yapmak üzere olduğu işten alıkoyamaz. Siz ise eğlence ve oyun için programlanmış gibi yaşarsınız.

Başak burcunun size olan sevgisini anlayabilmeniz için ona daha anlayışlı olarak yaklaşmanız gerekmektedir. Aslan Burcu ile Başak Burcu Uyumunu cinsel hayatta görmek istiyorsanız Aslan burcu olarak sizin biraz nazik ve duygulu olmanız gerekmektedir. Öncelikle Başak burcunu rahatlatmalı ve aklının içini boşaltmalısınız. Aklında o anda bile bitiremediği işler varken bu işin kolay olacağını söylemek çok zor.

Bu olayı çözebilmek için karşınızda ki Başak burcunu çok derin hislerle sevmeniz gerekmektedir. Başak burcunun çekingenliğini üzerinden alabilirseniz size güveni gelecek ve size karşı açık olacaktır. Aslan Burcu ile Başak Burcu Uyumu liderlik konusunda da kendisini gösterecektir.  Değişken özelliklere sahip olan Başak burcu sizin liderliğinizi kabul edecek ve bunda sorun çıkarmayacaktır. Aslan burcu olarak her zaman ilişkiye yön verme arzunuz bulunduğundan dolayı bu yaklaşım sizin içinde ilişkiniz içinde iyi gelecektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca